naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe
z ubezpieczenia

W naszym warsztacie oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe. Z naszą pomocą nie będziesz musiał martwić się o załatwianie formalności związanych z naprawą pojazdu powypadkowego w sytuacji stresowej — takiej, jaką jest wypadek drogowy.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych

Miałeś wypadek, a twoje auto jest uszkodzone? Zastanawiasz się, jak uzyskać z ubezpieczalni pieniądze, które wystarczą na solidną naprawę?

Przestań się martwić i skorzystaj z naszej oferty likwidacji szkód komunikacyjnych. My zajmiemy się całą resztą.

A ty będziesz mógł spokojnie poczekać na telefon z informacją, że Twoje auto jest znów gotowe do dalszej jazdy.

naprawy blacharskie

Naprawy powypadkowe w naszym warsztacie to:

  • ocena uszkodzeń wykonana przez akredytowanego rzeczoznawcę
  • kosztorysowanie naprawy dla ubezpieczyciela
  • kompleksową naprawę powypadkową z OC sprawcy
  • naprawę auta z ubezpieczenia AutoCasco
  • naprawę bezgotówkową — to my rozliczamy się z firmą ubezpieczeniową
  • powypadkowy przegląd techniczny
  • auto zastępcze na czas naprawy
  • gwarancja na wykonaną naprawę

Bezgotówkowa likwidacja szkody w naszym serwisie, to gwarancja minimum formalności oraz solidnej i terminowej naprawy.

Jakość i gwarancja naprawy

Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi, wykorzystujemy najnowsze technologie i urządzenia diagnostyczne. Do naprawy używamy oryginalnych  części zamiennych, jak i zamienników renomowanych producentów, które zapewniają wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.

Wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją jakości firmy Motoopiekun.pl. Dzięki której nasi klienci mają pewność uczciwie i fachowo wykonanej naprawy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz umówienia się na wizytę w naszym warsztacie samochodowym.

Co warto jeszcze wiedzieć?

Jak długo będzie trwała naprawa?

Na to pytanie trudno nam udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jest to zależne od wielkości uszkodzenia pojazdu oraz czasu odpowiedzi z firmy ubezpieczeniowej. Z reguły czas naprawy nie przekracza dwóch tygodni.

Z naszej strony możemy zapewnić, że w naszym warsztacie w Piasecznie dostępny jest na co dzień rzeczoznawca, który jest w stanie jeszcze tego samego dnia dokonać oględzin i przygotować kosztorys naprawy dla ubezpieczyciela. 

Samej naprawy nie możemy jednak rozpocząć do czasu otrzymania zgody z ubezpieczalni. 

Czym jest naprawa bezgotówkowa?

Naprawa bezgotówkowa, to taka forma likwidacji szkód komunikacyjnych, w której warsztat dokonujący naprawy pojazdu rozlicza się bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową. Zapewne słyszałeś o zbyt niskich wycenach dokonywanych przez ubezpieczycieli lub nawet o ciągnących się miesiącami sprawach sądowych.

Wypadek drogowy jest sam w sobie wystarczająco stresującą sytuacją. Dlatego naszym klientom oferujemy usługę, w której to my bierzemy na siebie przyjemność negocjacji kosztów naprawy, a następnie wykonania jej w solidny sposób.

Czy wykonują Państwo naprawy lakiernicze?

W naszym warsztacie wykonujemy jedynie naprawy mechaniczne — to jest nasza specjalność.  Naprawy blacharskie i lakiernicze zlecamy do sprawdzonego i profesjonalnego warsztatu, gdzie zostaną one wykonane z należytą starannością.

Oczywiście każdorazowo kontrolujemy szczegółowo jakość wykonanej pracy i udzielamy na nią gwarancji zgodnie z naszymi zasadami jakości.

Kiedy mogę otrzymać auto zastępcze?

Kwestia auta zastępczego rozstrzygana jest zawsze indywidualnie w zależności od dostępności takiego auta oraz warunków zaproponowanych przez ubezpieczyciela. 

Jak można umówić wizytę w naszym warsztacie?

To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić do nas lub wysłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się ustalić pasujący termin.

Dojazd do naszego warsztatu

Odwiedź naszą stronę na facebooku.


Publikujemy na niej zawsze aktualne informacje o naszym warsztacie,
a także ciekawostki z branży motoryzacyjnej.

Nasi partnerzy

Starannie dobieramy naszych dostawców.
Dzięki temu jakość części zamiennych i środków eksploatacyjnych użytych do naprawy Twego auta jest zawsze na wysokim poziomie.