Partnerzy warsztatu Motoopiekun.pl

Starannie dobieramy naszych dostawców.
Dzięki temu jakość części zamiennych i środków eksploatacyjnych użytych do naprawy Twego auta jest zawsze na wysokim poziomie.

InterCars - Partner Serwisu Motoopiekun.pl

InterCars – części samochodowe i wyposażenie warsztatów

Inter Cars S.A. – największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Inter Cars S.A. posiada obecnie 118 filii w kraju oraz 52 oddziały w Europie. W ofercie Spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych jak i ciężarowych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz olbrzymią ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Auto Land Polska – wszystko do samochodu

To jeden z liderów dystrybucji części samochodowych w Polsce. Rozbudowana sieć dystrybucji składająca się z ponad stu filii i oddziałów, zapewnia szybką dostępność i szeroki asortyment. Oprócz części samochodowych prowadzą sprzedaż wyposażenia serwisowego, akcesoriów, chemii motoryzacyjnej, olejów i opon, odzieży roboczej i artykułów BHP.

AutoPartner – części samochodowe

Spółka Auto Partner jest importerem i dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych w obszarze rynku części zamiennych klasyfikowanych zgodnie z regulacjami prawnymi i dyrektywami Unii Europejskiej GVO. Firma pełni funkcję wyspecjalizowanego podmiotu logistycznego, którego nadrzędnym działaniem jest organizacja i finansowanie przepływu części zamiennych bezpośrednio od producentów do macierzystych oddziałów, działających w formie filii, które dostarczają towar finalnym odbiorcom (sklepy, lokalni dystrybutorzy, warsztaty).

PolCar - Partner Serwisu Motoopiekun.pl

Polcar – części karoseryjne

Polcar, to największy w Polsce dystrybutor części samochodowych należących do grupy części stosowanych w naprawach powypadkowych.
Firma istnieje od 1986 roku i od początku do dnia dzisiejszego jest oparta tylko i wyłącznie na polskim kapitale. Od kilku lat Polcar jest również producentem części samochodowych. Głęboka specjalizacja w zakresie części karoseryjnych, bardzo atrakcyjne ceny oraz ogromna powierzchnia magazynowa sprawiają, iż jesteśmy jednym z największych dostawców części do napraw powypadkowych w Europie.

Hart - Partner Serwisu Motoopiekun.pl

Hart – części samochodowe

Firma HART powstała w 1990 roku. Przedmiotem działania jest sprzedaż hurtowa części do samochodów, motocykli oraz konfekcjonowanie towarów pod prywatnym brendem HART. Oferta hurtowni skierowana jest do placówek handlowych i warsztatów usługowych branży motoryzacyjnej.

Castrol – Niezawodne oleje silnikowe

Castrol to jedna z najbardziej znanych marek olei silnikowych. Jednak marka ta tworzy technologicznie zaawansowane produkty dla wielu branży. Innowacyjne rozwiązania oferowane przez tę firmę pomagają nie tylko dbać o silnik, ale również zmniejszyć jego zużycie. Jeśli poszukujesz dobrego oleju, w naszym warsztacie chętnie dobierzemy taki, który będzie odpowiedni do Twojego auta.

AGIP - Partner Serwisu Motoopiekun.pl

Agip – Oleje i smary

AGIP istnieje od 1926 roku i jest obecnie jednym z największych na świecie producentów paliw, olejów i smarów. Produkty spod znaku sześcionogiego psa charakteryzują się najwyższą światową jakością, potwierdzoną certyfikatami API, ACEA, NATO jak i aprobatami większości producentów samochodów.

LIQUI MOLY - Partner Serwisu Motoopiekun.pl

Liqui Moly – Oleje samochodowe

Cechą charakterystyczną olei LIQUI MOLY jest opatentowany dodatek na bazie molibdenu. Poprawia on nie tylko właściwości smarne oleju, ale także przedłuża życie silnika. Z bogactwa tego jednego dodatku powstała szaroka gama wysokiej jakości produktów dla silnika i skrzyni biegów, a także wiele innych dodatki i kosmetyków samochodowych.

Dojazd do naszego warsztatu