Wulkanizacja
i wymiana opon

Opony, to kolejny po hamulcach element pojazdu, który zapewnia nam bezpieczeństwo w czasie jazdy. Dlatego wulkanizacja i serwis ogumienia w naszym warsztacie należą do usług objętych szczególną kontrolą.
Zlecając nam naprawę w tym zakresie, możesz mieć pewność, że zostanie ona wykonana fachowo i  z należytą starannością.

Serwis ogumienia

Serwis ogumienia obejmuje sprawdzenie stanu opon, zarówno ich zużycia, jak i wieku oraz ciśnienia powietrza w kołach. W razie potrzeby możemy wykonać komputerowe wyważanie kół.

Pamiętaj, że zadbanie o te parametry to nie tylko kwestia bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Dzięki temu zaoszczędzisz również na paliwie i zużyciu opon.

Szacunkowy czas i koszt usługi:

Szacowany czas 15-30 min.
Koszt sprawdzenia ogumienia: darmowe
wyważenie: 40 – 80 zł

Sezonowa wymiana kół

Wymiana kompletnych kół

Jeśli posiadasz kompletne koła z oponami dostosowanymi do sezonu zimowego lub letniego, w naszym warsztacie możesz zlecić usługę ich wymiany. W pakiecie otrzymasz sprawdzenie ciśnienia powietrza, wyważenie oraz montaż tych właściwych do pory roku.

Szacunkowy czas i koszt usługi:

Szacowany czas 40 min.
Koszt: 40 – 80 zł

Przełożenie opon

Jeśli posiadasz tylko opony, to też nie problem. Przyjeżdżając do nas, masz pewność, że fachowo poradzimy sobie z ich wymianą, a ty będziesz czuć się bezpiecznie na każdej drodze.

Szacunkowy czas i koszt usługi:

Szacowany czas 30-60 min.
Koszt: 80 – 160 zł

Ekspresowa wulkanizacja opon metodą na zimno

Większość uszkodzonych opon bezdętkowych można z powodzeniem naprawić, a tym samym zaoszczędzić kosztów zakupu nowej. Proponowana przez nas metoda z zastosowaniem profesjonalnych komponentów marki Rema TIP-TOP to gwarancja nie tylko trwałej i szybkiej naprawy, ale również pewność, że opona twojego auta nie straci swoich właściwości.

Usługa obejmuje naprawę opony i wyważenie koła.

Szacunkowy czas i koszt usługi:

Szacowany czas 30 min.
wyważenie: 50 zł

Zobacz, jak wygląda naprawa

Zakres usług

  • opony bezdętkowe nisko i wysoko profilowe o rozmiarze do 19”
  • felgi aluminiowe i stalowe
  • pojazdy osobowe o DCM do 3,5t

Sprzedaż opon i felg

Chcesz zmienić felgi lub potrzebujesz nowych opon? Z nami nic prostszego.

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w doborze optymalnego produktu uwzględniającego twoje potrzeby i preferencje cenowe.

Dzięki długoletniej współpracy z dostawcami części i akcesoriów motoryzacyjnych posiadamy dostęp do wielu uznanych marek oraz atrakcyjne ceny.

Kupując części u nas, otrzymujesz również nasze wsparcie w obsłudze ewentualnych reklamacji oraz szybką naprawę gwarancyjną.

Dojazd do naszego warsztatu

Odwiedź naszą stronę na facebooku.


Publikujemy na niej zawsze aktualne informacje o naszym warsztacie,
a także ciekawostki z branży motoryzacyjnej.

Nasi partnerzy

Starannie dobieramy naszych dostawców.
Dzięki temu jakość części zamiennych i środków eksploatacyjnych użytych do naprawy Twego auta jest zawsze na wysokim poziomie.